BUCADA KRİSTAL VE POLİMERİZE CİLA

Zemin yıkama işlemi yeni yapılan sert zemin karo,mermer ve granit mermer gibi yerlerin önce makinelarla kaba pisliğin temizlenip sonra yıkanır.Bu işlem zemin yıkama işlemidir.Sonra yıkanması kontrol edilerek, cilalama işlemine geçilir.Cilalama işlemi 2’ye ayrılır,biri yakma ciladır,öbürü sürme ciladır.müşterimizin isteği üzerine cilalama yapılır.BUCA TEMİZLİK uzman ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha uzun yıllar dayanacak  bir hizmet sunmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyeti başta olmak üzere 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınız.
Sert zemin cilalama : Bu işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır. Bu yöntemle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır.
İkincisi elle yapılan bezli cilalamadır. Kristalize cilalamaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalamada da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğundan ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.

Bu yazı BUCADA KRİSTAL VE POLİMERİZE CİLA kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.