Buca Acil Su Baskını Ev Temizliği


Su baskını özellikle zemin katlarda bulun evler için yağışların çok olduğu, deniz seviyesinin yükseldiği aylarda çok büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. Giderlerin eski ve tıkanık olması da yine su baskınlarına davetiye çıkarmaktadır. Su baskını her ne kadar yangın ve deprem gibi büyük bir felaket olarak gözükmese de, eşyalara büyük zararlar verebilmekte, can ve mal güvenliğini ciddi oranda etkilemekte, hatta ve hatta mikrobik açıdan insan sağlığı üzerinde çok büyük etkileri olabilmektedir. Kimsenin başına gelmemesi temennisi ile yola çıktığımız hizmet ağımızda, olası bir su baskını anında Buca acil su baskını ev temizliği adı altındaki hizmet kolumuzla anında müdahale gerçekleştirmekte ve sorunlarınızı çözmekteyiz.

Acil Su Baskını Hizmeti Nedir?

Su baskınları yağmur suyu, deniz suyunun yükselmesi ya da gider tıkanıklıkları nedeniyle olduğu için her daim baskınlarda evin içerisine dolan su pis bir su olacaktır. Genellikle balçık diye tabir ettiğimiz çamurlu yağmur suyu olmakla birlikte, gider tıkanıklıklarında meydana gelen su baskınlarında ise yağlı ve yemek artıkları olan su, bazen de kanalizasyondan gelen lağım suyu olabilmektedir. Bu nedenle su baskınlarında eşyalar büyük oranda zarar görür. Birçoğu kullanılamayacak hale gelir ve bu suyun insan sağlığı açısından tehlikesi çok büyüktür. Su baskını esnasında yapılması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Böylesi bir anda ilk yapmanız gereken şey Buca acil su baskını ev temizliği hizmeti veren bir firmaya ulaşmak olmalıdır. Çünkü profesyonel bir firma olaya büyük ve uzman bir ekiple anında müdahale edecek, bir an önce su tahliyesini gerçekleştirerek eşyalarınızın daha fazla hasar görmesini engelleyecektir.
  • Ev içerisinden su boşaltımı sağlandıktan sonra ikinci adım eşyaların ne kadar hasar gördüğünün tespiti ve hasarlı eşyaların ciddi bir temizlik sürecinden geçirilmesidir. Amaç eşyaların tekrar kullanılır hale gelebilmesini sağlamaktır. Buca acil su baskını ev temizliği dediğimiz şey, böylesi afet anlarında hayat kurtarıcı bir hizmet olmakta ve birçok kişi tarafından mağdur olunan durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Panik durumunda aklınıza gelmeyecek birçok önlem bu profesyonel kişiler tarafından alınarak, daha büyük sorunların yaşanmasına engel olunur. Ayrıca temizlik firmalarının personelleri her türlü maske, bone, eldiven ve tulum gibi teçhizatlarıyla hizmet vermekte olduklarından, sağlık sorunları da mümkün mertebe engellenmektedir.